+90 850 532 724 5       
   +90 532 768 20 09       
   support@render724.com       
                                       
Ekip Üyesi Üye ol!

10 render kredisi ile ücretsiz denemeye başla!

Üye Ol

Asistanlık Hizmeti Proje Gönder!

Web arayüzü ile projeni yükle ve teklif al!

Proje Gönder

Gizlilik Sözleşmesi Yönet & İndir!

Güncel iş durumunu takip et, iş yönetimi yap ve tamamlanan render görsellerini indir!

İş yönetimi

Render süresi kadar sunucu kiralama

Render süresine bağlı olarak ücretlendirilen sanal sunucu kiralama hizmetidir. Varsayılan olarak kullanılan hizmet alternatifidir ve ücretlendirme metodu render kredisidir. Render görevi başladıktan sonra ücretlendirme periyodu başlar ve görev tamamlanınca ücretlendirme sona erer.

Avantajları; tam kapasiteye kadar genişletilebilir sunucu performansı ve indirimli kredi paketleri sunulmaktadır. Satın alınan render kredileri ömür boyu geçerlidir ve 15 gün ücret iade garantisi verilmektedir.

Render724 Remote Controller yazılımı ile tüm iş süreçleri tamamen kullanıcı yönetiminde yapılmaktadır. Alternatif olarak, web sitesi üzerinden yapılan proje yüklemelerinde ücretsiz asistanlık hizmeti ile render işleri başlatılır. Kullanıcılar iş yönetimi sayfasında aktif işlerin ilerleyişini takip edebilir ya da tamamlanan render görüntülerini indirebilmektedir.Rezervasyon süresi kadar sunucu kiralama

Rezervasyon süresine bağlı olarak ücretlendirilen sanal sunucu kiralama hizmetidir. Ücretlendirme metodu, rezervasyon süresi ve sunucu sayısına bağlıdır. Rezervasyon süresi boyunca render kredileri koruma altına alınır. Rezervasyon sonrasında aktif ve kuyrukta bekleyen render işlerinin kesintiye uğramaması için kullanıcı hesabındaki render kredileri kullanılarak devam eder.

Avantajları; rezervasyon süresi boyunca sunucular yalnızca kiralama yapan kullanıcıya hizmet verir, render farm iş kuyruğunda sıra beklemezsiniz. Fiyatlandırma metodu basittir, sunucu bazlı saatlik ve günlük olarak ücret tarifesi ile fiyat/performans analizi kolaylıkla yapılabilir.

Render724 Remote Controller yazılımı ile tüm iş süreçleri tamamen kullanıcı yönetiminde yapılmaktadır. Alternatif olarak, web sitesi üzerinden yapılan proje yüklemelerinde ücretsiz asistanlık hizmeti ile render işleri başlatılır. Kullanıcılar iş yönetimi sayfasında aktif işlerin ilerleyişini takip edebilir ya da tamamlanan render görüntülerini indirebilmektedir.

KAPASİTE

İşlemci gücünüzü 300’den 1200’e kadar artırarak daha fazla performans deneyimi yaşayın!

  • Low : 300 xeon cores
  • Medium : 600 xeon cores
  • High : 1200 xeon cores

RENDER SUNUCULARI

  • 56 HT Dual Xeon E5-2683 v3 İşlemci
  • 64GB Ram (ECC)
  • SSD Harddisk
  • 1 GB Network Bağlantısı

NETWORK

  • 18 TB, Raid6 ile yapılandırılmış depolama alanı
  • GB switch ve Yedek Ağ bağlantısı
  • 100 Mbit internet bağlantısı

Render724 hakkında!

Render724, 3D uygulamaları için özel olarak yapılandırılmış sanal sunucu kiralama hizmeti sunnmaktadır. Bir render işinin kişisel bir bilgisayara oranla çok daha kısa sürelerde tamamlanması için birden fazla sunucuyu paralel bir şekilde kullanılır.

Otomasyon sistemi, render görevlerini boşta bekleyen tüm sunuculara dağıtır ve tamamlanan render görüntülerinin kullanıcıya teslim eder. Kusursuz bir iş yönetimi sürdürülebilir bir şekilde sağlar.

Kullanıcı bilgisayarındaki 3D tasarım yazılımlarına entegre edilen eklenti sayesinde, sahne analizi yaparak sahne sorunlarını tespit eder ve otomatik olarak düzeltilmesi için kullanıcıya seçenek olarak sunar. Akıllı hata algılama sistemi, render farm'a proje göndermeden önce tüm sahne sorunlarını gidermek için oldukça kullanışlı bir kontrol aracıdır. Render farm’a gönderilen render işleri, öncelik hakkı ve gönderim zamanı sıralamasına göre başlatılır. Aktif render işlerinin ilerleme durumunun takip ve kontrolü ve ayrıca iş geçmiş kayıtları web platformunda sunmaktadır.

Günümüzde Render724, geliştirmiş olduğumuz tam otomasyon sistemi ile kullanım kolaylığı, performans, popüler yazılım desteği, güvenlik, konfor unsurlarının hepsini bir arada birleştirerek kusursuz bir hizmet altyapısı ile hizmet vermektedir.