+90 850 532 724 5       
   +90 532 768 20 09       
   support@render724.com       
                                       

KULLANIM KOŞULLARI

Render724 hizmetine, web sitesine, masaüstü uygulamasına veya mobil uygulamaya hoş geldiniz. Hizmeti kullanımınız, bu kullanım şartlarına, gizlilik politikasına ve çerez politikasına tabidir (kısaca, “kullanım şartları” veya “anlaşma”). Bu kullanım şartları, sizinle (siz veya şirketinizin toplu olarak “Siz”) ve Render724 (“Render724” ve “Biz”) arasındaki yasal bir sözleşmedir. “Siz”, hizmette bir hesap oluşturan herhangi bir kişiyi ifade eder veya hizmet, söz konusu şartları yerine getirme yetkisi olan bir kişi tarafından bir işletme adına kullanılıyorsa “Siz” söz konusu kuruluş anlamına gelir. Hizmete işvereniniz adına erişiyorsanız, bu hizmet şartlarını kendi adına kabul etme yetkiniz olduğunu beyan ve taahhüt edersiniz.

Hizmetlerimizi kullanmadan önce bu kullanım koşullarını okumalısınız. Bu sözleşmenin şartlarını kabul etmiyorsanız, hizmeti kullanmayın veya hizmeti kullanmayı bırakın. Render724, anlaşmayı size bildirimde bulunmadan önce güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Anlaşma aynı zamanda hizmetin deneme bazında kullanımı için de geçerli olacaktır. Hizmeti kullanarak, bu sözleşmeyi geri alınamaz bir şekilde kabul ettiğinizi belirtirsiniz. Web sitesi ve hizmetle ilgili indirilebilir tüm yazılımlar, telif hakkı yasaları ve uluslararası telif hakkı anlaşmalarının yanı sıra diğer fikri mülkiyet yasaları ve anlaşmalarıyla korunmaktadır.

1. HİZMET TANIMI

Hizmet, tek bir Render724 hesabına erişmenize ve bunları kullanmanıza izin veren web sitesi, sohbet, masaüstü uygulaması veya mobil uygulama içeren bir hizmettir ve bunlarla sınırlıdır. Aynı kişi veya kurum tarafından birden fazla Render724 hesabının kaydı, erişimi ve kullanımı yasaktır.

Bir hesabın birden fazla kişi tarafından kullanılmasını gerektiren şirketler ve ekipler, hesaba bağlı ekip üyeleri oluşturabilirler. Ekip üyeleri, hesap yöneticisi tarafından yetkilendirilmiş olan kullanıcı hesabı olarak kabul edilir.

Hizmet aracılığıyla veya bu hizmet aracılığıyla erişilebilen, sağlanan veya başka şekilde erişilebilen bilgiler, veriler, metinler, fotoğraflar, videolar, ses klipleri, yazılı yazılar ve yorumlar, yazılımlar, komut dosyaları, grafikler ve etkileşimli özellikler içerebilir. Bu hizmet şartlarına bağlı olarak, Render724 size ve hizmetin her kullanıcısına, hizmetin içeriğini kullanmak amacıyla hizmet içeriğini kullanmak için dünya çapında, münhasır olmayan, lisanslanamayan ve devredilemez bir lisans verir. Hizmetin kullanım amaçları dışında herhangi bir içeriğinin kullanımı, çoğaltılması, değiştirilmesi, dağıtılması veya saklanması bizden yazılı izin alınmadan açıkça yasaktır. Hizmetin herhangi bir içeriğini ticari kullanım amacıyla veya herhangi bir üçüncü taraf kullanım hakkını ihlal edecek şekilde satamaz, lisanslandıramaz, kiralayamaz veya başka şekilde kullanamazsınız.

Burada adı geçen "Render724 hesabı" veya "Hesap", Render724 tarafından sağlanan ve web yöneticisini kullanabileceğiniz bir hizmet, web sitesi, sohbet, masaüstü uygulaması veya mobil uygulama anlamına gelir. Render724 Uzaktan Kumanda ve eklentileri dosyalarımızı sunucularımıza yüklemek ve indirmek ve sağlanan web sitesi veya arayüz üzerinden projelerinizi çevrimiçi olarak yönetmek için kullanılır.

Aksi açıkça belirtilmediği sürece, yeni araçları ve kaynakları yayımlamak da dâhil olmak üzere mevcut hizmeti artıran veya geliştiren yeni özellikler anlaşmaya tabidir.

Ayrıca, Render724’ten hizmet duyuruları, ürün güncellemeleri, yönetim mesajları vb. belirli iletişimleri alabileceğinizi biliyor ve kabul ediyorsunuz ve bu iletişim hizmetinin bir parçası olarak kabul edilir ve siz onları almaktan vazgeçemezsiniz. Pazarlama veya promosyon e-postalarını içeren diğer iletişim türleri isteğe bağlıdır ve abonelikten çıkma seçeneği sunulur.

Render724, hizmeti bu Sözleşmeye uygun olarak sağlayacaktır. Render724 tamamen kendi takdirine bağlı olarak zaman zaman hizmet özelliklerini önceden haber vermeden değiştirebilir veya kabul eder, ancak bu tür değişiklikleri ve ek özellikleri içeren düzenli duyurular yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

2. KAYIT

Hizmeti kullanmak için geçerli bir hesabınız olmalıdır. Hesap edinmek için, Render724'e bir elektronik posta adresi (e-posta) ve diğer bilgileri (“Kayıt verileri”) vermelisiniz. E-posta adresi gerçek ve geçerli olmalıdır. Hesap oluşturmak için herhangi bir anlık, geçici veya sahte e-posta adresinin kullanılması yasaktır.

Servisin kullanımı ile ilgili olarak şunları kabul edersiniz:
(a) Hizmetin kayıt formunda istendiği şekilde kendiniz hakkında gerçek, doğru, güncel ve eksiksiz bilgi sağlamayı,
(b) Kayıt verilerinin güncel ve tam olması için gerçek, doğru ve eksiksiz güncellemeyi,
Render724 bu tür bilgileri doğrulamak için hiçbir görev üstlenmez. Doğru olmayan, yanlış, güncel veya eksik olmayan herhangi bir bilgi sağlarsanız veya Render724, herhangi bir bilginin doğru olmadığından, yanlış olduğundan, mevcut veya eksik olduğundan şüphelenmek için makul nedenleri varsa; Render724 hesabınızı askıya alma veya feshetme ve hizmetin mevcut veya gelecekteki kullanımını reddetme hakkına sahiptir.

Hesabınız için erişim verilerinin gizliliğini korumaktan ve hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden tamamen siz sorumlusunuz.
Kabul edersin;
(a) Hesabınızın izinsiz kullanılmasından veya diğer güvenlik ihlallerinden derhal Render724’ü haberdar edin.
(b) Her oturumdan sonra hesabınızdan çıktığınızdan emin olun.
Render724, bu bölüme uymamanızdan doğacak hiçbir zarar veya ziyandan sorumlu tutulamaz.

Hizmeti kullanarak, en az 18 yaşında olduğunuzu beyan ve garanti ediyorsunuz. 18 yaşın altındaki hiç kimse bu hizmeti kullanamaz. Render724, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, hizmeti herhangi bir kişiye veya işletmeye sunmayı reddedebilir ve uygunluk kriterlerini istediği zaman değiştirebilir.

3. RENDER724 VEYA TEMSİLCİSİ TARAFINDAN GARANTİ

Render724 ve bağlı kuruluşları, hizmetin kullanımından, hizmetin güvenliğinden veya hizmetin herhangi bir kullanıcının gereksinimlerini karşılayacağından elde edilecek sonuçlarla ilgili hiçbir garanti veya beyanda bulunmaz. Hizmetin kullanımı tamamen size aittir. Hizmetin kullanımından doğacak zararlardan yalnızca siz sorumlusunuz. Hizmetin kullanımı, güvenliği veya performansı nedeniyle ortaya çıkan risklerin tümü size aittir. Render724 veya yetkili temsilcileri tarafından verilen hiçbir yazılı veya sözlü bilgi veya tavsiye yoktur.

4. HİZMETTE DEĞİŞİKLİKLER

Render724, hizmet'i (veya bunun herhangi bir bölümünü) herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin geçici veya kalıcı olarak değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar. Render724'ün hizmetin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, askıya alınması, sona ermesi veya sona ermesi nedeniyle Size veya üçüncü taraflara karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

5. HİZMETİN DURDURULMASI

Bu sözleşmeyi ihlal ederseniz, Render724 size bir fesih bildirimi vererek bu sözleşmeyi feshedebilir. Bu sözleşmeyi ihlal etmiş sayılırsınız ve Render724, yazılım veya hizmetlerle ilgili aylık veya diğer ücretlerin ödenmelerinden itibaren otuz (30) gün içinde ödenmemesi durumunda, bu sözleşmeyi feshetme hakkına sahiptir. Ek olarak, Render724 bu sözleşmeyi feshedebilir ve / veya size en az otuz (30) gün öncesinden bildirimde bulunmak suretiyle herhangi bir sorumluluk olmadan hizmeti vermeyi derhal sona erdirebilir. Render724, işbu sözleşmenin feshinden doğacak veya bu fıkra uyarınca size karşı hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu sözleşmenin feshi üzerine:
(a) Yazılımın tüm kullanımlarını durduracak ve mümkünse, yazılımın tüm kopyalarını sahip olduğunuz veya kontrolünüzdeki kalıcı olarak sileceksiniz;
(b) Render724 ayrıca size hizmet vermekten vazgeçme hakkına da sahip olacaktır. Render724 ayrıca, güvenlik ihlali veya tehdit durumunda, servis bakımı veya onarımı için veya Render724 tarafından gerekli görülen veya arzu edilen diğer nedenlerden dolayı, tamamen veya kısmen, yasaların gerektirdiği durumlarda hizmetleri geçici olarak askıya alabilir.

6. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Tarafların her biri (Siz ve Render724), ticari sırlarımız, icatlarımız, telif haklarımız ve diğer fikri mülkiyet haklarımızla ilgili tüm hak ve unvanları elinde tutar. Burada açıkça verilen haklar haricinde, sözleşmedeki veya performansındaki hiçbir şey, Render724 veya üçüncü taraf lisans verenleri tarafından sahip olunan fikri mülkiyet veya diğer mülkiyet haklarına ilişkin herhangi bir hak, ünvan veya menfaat getiremez, lisanslayamaz veya başka şekilde devredemez. Render724’ün fikri mülkiyeti ve tescilli hakları, hizmetleri yapılandırma, sunma veya yönetme sürecinde geliştirilen veya edinilen her türlü beceri, teknik bilgi, değişiklik veya diğer geliştirmeleri içerir. Kaynak kodunu türetmek veya herhangi bir yazılımın türev eserlerini oluşturmak için doğrudan veya dolaylı olarak değiştirmeye, kurcalamaya, onarmaya, tersine mühendislik yapmaya, sökmeye, derlemeye veya başka herhangi bir işlem veya prosedürü uygulamayacağınızı ve olmayacağınızı kabul edemezsiniz. Render724’ün veya üçüncü taraf lisans verenlerinin yazılımı, bilgileri, materyalleri, hizmetleri veya teknolojisi.

7. SORUMLULUK SINIRLAMALARI

Hiçbir taraf, kaybedilen veriler için zararlar, kar kaybı, kaybedilen gelir ya da ikame mal veya hizmetlerin tedarik edilmesinin maliyeti dâhil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, dolaylı, özel, tesadüfî sonuç olarak ortaya çıkan, örnek niteliğindeki veya cezai zararlardan sorumlu tutulamaz.

8. İADE POLİTİKASI

Render724 “olduğu gibi” render hizmeti vermektedir. Çoğu durumda sahneyi maliyet tahmini almak için test etme ve çıktıyı daha düşük çözünürlükte veya animasyonunuzdaki her bir karede görme olanağınız vardır. Biz sizi her zaman teşvik ediyoruz.

Sahnedeki bir hatadan şüpheleniyorsanız veya render işleminin hatalı olduğundan şüpheleniyorsanız işleri izlemenizi, duraklatmanızı veya iptal etmenizi sağlayan özelliklere sahip web yöneticisini kullanabilirsiniz.

Renderlerinizin sonuçlarından tamamen memnun değilseniz, desteğimize başvurabilir ve renderlemeyi bitirdikten sonraki 14 gün içinde açıklama isteyebilirsiniz. Davanızı araştıracağız ve talep aldıktan en geç 14 gün içinde açıklamalarımızı sunacağız. Tarafımızda bir hata olması durumunda, size tam veya kısmi para iadesi veya başka bir tazminat şekli sunacağız.

İndirim sistemimizin bir parçası olarak alınan bonus kredileri iade edilmez.

Örnek: $1000 değerinde 1000 render kredisi satın aldığınız zaman, $800 ödersiniz ve $200 bonus render kredisi alırsınız.

9. ÖDEME YÖNTEMLERİ

Render724, kredi kartı ile online ödemeleri, banka havalelerini ve western union transferlerini kabul eder. Ayrıca, e-transferler Payoneer, Transferwise, Skrill üzerinden de gerçekleştirilir.